VRH C


Než vyjedeme do světa, než se rozloučíme.
Dokonce jsme se pustili do oprav…pro nás není nic problém.
NAŠE SOCIALIZACE-nejdřív jsme se učili být v autě.
RELAX
MALÁ AUTÍČKA SI UMÍ UŽÍVAT POHODLÍ-CHVÍLE ODPOČINKU.
Život štěňátek se přesouvá do herny. Zděný domeček ,zcela uzpůsobený potřebám štěňat i dospělých psů. Místo, kde se pomalu učí samostatnosti, mají svůj bezpečný prostor a volný vstup do zahrady. Už nemusíme prcky nosit, učí se dělat potřebu venku.BENTLEY SUWARU- NAŠE VELKÁ CHŮVA
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_0975-2-1024x563.jpg.
Z bezbranných miminek se stávají zvědaví pejsci. Období okusování, zkoumání a sourozeneckých bitek je tu. Každý list, odložená věc, důlek v zemi- je důvodem to řádně prozkoumat.
První měsíc života je za námi. Postupně si zvykáme na zbytek smečky-socializace začíná v bedně. Jsem hrdá na celou tosí smečku-vychovává celá rodina. Himiko je stále ve střehu, ale i nohatec Bentley je velmi opatrný. Tak si Himi jen lehne, aby měla všechny na dohled a relaxuje.Začínáme víc a víc poznávat svět. Už víme k čemu jsou hračky, kapsy, uši a jiné lidské části. Hryžeme-máme zuby…no dobře-zoubky. Letní počasí dovoluje delší pobyt v zahradě. Máme 4 týdny.Z malých vánoček rostou pejsci. Krásné dny umožňují první pobyty v zahradě…jsou nám 3 týdny. Máma je stále na blízku a mléčný bar neustále v provozu.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_1000-683x1024.jpg.
POPRVÉ VENKU-14 DNÍ. HIMIČKA JE MÁMA S TISÍCEM NEJ…..DĚKUJI TI KOČIČKO! Přes podrývání mé autority na sociálních sítích-jsem přesvědčená, že tohle mateřství je Himičino nejkrásnější. Porodní váhy, kondice Himi po porodu, krásné kostry a síla štěňátek…za tím vším je týmová práce několika odborníků a hlavně láska, trpělivost a Himičina síla !! Kdo chce psa bít-vždy najde si hůl !Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_0892-2-834x1024.jpg.
PUCLÍČCI 11 DNÍ -VÁHA 1500G- skvělá péče maminky .

ŠTĚŇÁTKA NAROZENA 24.7.2021

3 kluci a 5 holčiček