AKTUÁLNĚ

V ČERVENCI 2021-ZA PÁR TÝDNŮ-OČEKÁVÁME NAROZENÍ VRHU C. RODIČI JSOU NAŠI ÚŽASŇÁCI HIMIKO+AICHI

DĚKUJI LÁSKY NAŠE. Děkujeme holkám z veteriny, kde jsme opečováváni v případě potřeby-odběry,konzultace a hlavně lidský přístup.

JCH. HIMIKO MAEGASHIRA+ GCH. AICHI KENSUKE

Ještě zbývá dokončit oficiální část. Odeslat PP+ záznam vyšetření. Přesto si myslím, že můžeme zveřejnit tyto informace, aniž by vzniklo nějaké nedorozumění. 24.5.2021 jsem se vydala s holkami na cestu do Hradce Králové. Před námi byla druhá část úkolu. Ta nejdůležitější. Vyšetření DKK+DLK.

AROSA DKK 1/2 takže hodnocení C DLK 0/0

ALESIA DKK 0/1 takže hodnocení B DLK 0/0

Lehké zklamání mi bylo zakázáno-holky mají nádherně vyvinuté klouby, naprosto zdravé. Někdy to tak prostě je. Pan doktor je pochválil za VÝBORNOU spolupráci. Byly skvělé. Jedna druhou hlídala při probírání z narkózy-prostě sestry jak má být. Co víc já si můžu přát. Z malých divošek máme dospívající holky. Každá naprosto jiná, ale nenahraditelná. A+A

AROSA SUWARU-moje malá červená Rozitka
ALESIA SUWARU-naše hodná žíhanice Alinka

Nikdy by mne nenapadlo, že zkusíme v chovatelství i BONITACI. Doba jaká je, mění pravidla všemu. Rozhodla jsem se uchovnit holky touto cestou. Vystavování je poměrně nejisté, závislé na mnoha aspektech. Tato zkušenost byla velmi příjemná, pohodová. Holky se předvedly jako řádně vychované tosy-jen Rozitka očekávala kafíčko a dortíček. Jedna část úkolu byla splněna 8.5. 2021.

AICHI KENSUKE podstoupil vyšetření, které se týká trochu budoucnosti a uchování genetického materiálu. Ve svých 6 letech je nádherný pes. Perfektní kondice, skvělé zdravotní výsledky-takové zvíře je opravdu dar. Stále krycí pes se vším, jak se patří. Velká pochvala od paní doktorky a 7 dávek to jistí. Nejsem příliš zastáncem této formy chovu, ale bohužel chov TOSA INU se dostává do slepé uličky. Třeba jednou uvidím, že vše bylo k něčemu dobré. JSEM NA TEBE VELMI HRDÁ CHLAPČE !

AICHI-NAŠE LÁSKA. NÁŠ TÁTA. NÁŠ OCHRÁNCE. DĚKUJEME,ŽE JSI TAKOVÝ,JAKÝ JSI!

BENTLEY ROSTE- 6 MĚSÍCŮ

SLUNÍČKOVÁ NEDĚLE -KONEČNĚ JE TU JARO

Všechna štěňátka mají své krásné domovy plné lásky. Bentley měl původně odcestovat do Itálie, ale nám by bylo tuze smutno-naše malá devítka.
POHODA,KLÍDEK A TABÁČEK
My tu levanduli prostě milujeme.

Himiko podstoupila kardiologické vyšetření srdce. Výsledek-srdce bez jediné vady. MVDr. Procházka byl velmi potěšený, že vidí srdce v takové síle, přímo učebnicový příklad.
Téměř archivní snímek-PODZIM 2016 . Není to moc vidět, ale při focení jsme se hodně bavili. Vůbec jsme nedokázali uklidnit psy a tvářit se trochu inteligentně.

OSUDOVÝ PES- to je AICHI KENSUKE. Přála jsem si ještě jednou zažít tosího kluka. Když odešel můj první tosák, došlo mi, jak je život smutný. V mém životě nebylo zrovna vše v pořádku, ale to přání vydrželo do chvíle, kdy jsem se rozhodla pro novou životní cestu.

AICHI KENSUKE narozený 29.4.2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *