AKTUÁLNĚ

20.11.2022

NAROZENÍ VRHU D

DAIHATSU,DAYTONA,DIESEL,DATSUMI

PODZIMNÍ SUWARU

OČEKÁVÁME VRH D

POKUD PŘÍRODA POŽEHNÁ, TAK BYCHOM MOHLI PŘED ADVENTEM PŘIVÍTAT VRH D

Ve zdravém těle zdravý duch! Aichi ve svých7,5letech otcem. Himi prošla kontrolním vyšetřením na výbornou-včetně opakovaného vyšetření srdce. Ti dva jsou pár se vším všudy-od milostného dvoření, přirozeného krytí, společné procházky až po výchovu štěňat. Poslední spojení tohoto páru-kruh se uzavírá.

Léto a prázdniny nejsou jen lenošení u vody. Děti Suwaru-vrh C trénoval a prezentoval. Nejen doma, ale i v zahraničí. Ze štěňátek rostou krásní jedinci. Jsou moji radostí i hrdostí. Těším se na další posuny vpřed. Přeji nejen výstavní úspěchy, ale hlavně krásné přátelství člověka a psa.

CARENS SUWARU si občas udělala výlet. Tréninkově jsme to zkusily v Praze, Mladé Boleslavi a Olomouci.

PRAHA EXPO DOG V1 CAJC BOJ

INTERDOG BOHEMIA V2+FLORACANIS V2

Život není jen krásný a veselý. Bohužel do letní pohody zasáhla smutná událost. Dne 6.8.2022 nečekaně odešel za duhový most Fabíšek. Stále se nemohu vyrovnat s jeho nenadálým odchodem. Chlapče promiň!

SUWARU-PLAVEME, VÝLETUJEME, TRÉNUJEME, VYSTAVUJEME

TÁTA A SYN

KDYŽ GRILOVAČKA,TAK PRO VŠECHNY !! RODINA SUWARU-VÝCHOVA, RESPEKT A LÁSKA.

Corvette+Carens+Alesia a MÍŠA.
CARENS SUWARU NÁRODNÍ VÝSTAVA V BRNĚ DUBEN 2022 VN1. KRÁSNĚ SE PŘEDVEDLA-VÝBORNÝ POHYB!!
ŠKOLIČKOVÁNÍ NÁS BAVÍ – UŽ JE NÁS PLNÉ NÁMĚSTÍ.

Rok 2021 je minulostí. Pro Suwaru to byl náročný rok. Prošli jsme velkými zkouškami, potrénovali trpělivost na maximum. Občas se prohry změnily ve výhru, ale přišlo i dno a ponaučení. Nejkrásnější odměnou byl vrh C, který byl týmovou spoluprací. Tímto jsme získali odborníky, přátele a mnoho nových informací. Děkuji za tento obrovský dar a možnost pracovat na sobě dál. Rok 2022 je výzvou. Rádi bychom přivítali VRH D. V plánu je i návrat do výstavních kruhů. Úspěch slaví projekt-psí školičkování. Plánů je víc než dost…přeji nám všem hlavně pevné zdraví.

DÍVČÍ SESTAVA. No není to nádhera, když má chlap kolem sebe spoustu krásných bab?

Nejen našemu chovnému páru jsem vděčná. Nádherné pocity a skvělé zážitky přicházely díky skvělým povahám této partičky. Nekonečné hodiny u štěňátek trávil Bentley. Nechával se okusovat, vodil malé piraně po zahradě, usínal s nimi….Holky dospívající, dokázaly klidně snášet všudypřítomné zubaté komando. Tohle je velikou odměnou chovateli. Když může sledovat své odchovy v takové blízkosti.
Ti co řešíte, zda NAŠE štěňata zůstávají déle-nejspíš vůbec nevíte a nikdy nezažijete, co je to výchova psí rodinou. Vaše jediná starost-je lidská hloupost !!
Vždy pro mne bude na prvním i posledním místě pes!! Rozhodnout kam štěně Suwaru půjde, je pouze na mně. Hledám vhodné lidi ke svým odchovům. Každé štěně je jiné, nejen barvou. Sleduji povahy a hlavně mi pomáhá celá smečka, poznávat a dobře se rozhodnout. Vy lidé, sledujete jen fotky a nejapné komentáře. Za vším je spousta týdnů práce, zařizování ,komunikace a chod celé smečky. Je tam láska, oddanost, neskutečná poslušnost mých psů ! Pokud Vy poměřujete, haníte a počítáte nám týdny….tak my si hrajeme, dáváme štěňatům lásku a skvělý základ do jejich života. To je nejdůležitější.

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA Z VRHU C MAJÍ SVÉ NOVÉ DOMOVY

Vždy budou součástí našeho rodu Suwaru. S hrdostí a láskou budu sledovat jejich příběhy. Spousta fotografií mi bude připomínat těch pár týdnů společného života. Velký vděk patří Himice a Aichimu…dar života.

Tak hodně štěstí ,moje milovaná autíčka….jízda začíná ! Pánečkům našich Céček přejeme krásné prožitky, pevné nervy do začátků. Vítejte v rodině Suwaru !

NAROZENÍ VRHU C 24.7.2021

3 KLUCI+5 HOLČIČEK

4 ČERVENÍ+4 ŽÍHANÍ

HIMI JE SKVĚLÁ MAMINKA.AICHI TRPĚLIVÝ OTEC. MOC DĚKUJEME ZA KRÁSNÉ A SILNÉ TOSÍ DĚTI.

COOPER, CAYENNE, CUPRA, CORVETTE, CARENS, CROSSLEY,CAMARO,CALLAWAY

V ČERVENCI 2021-ZA PÁR TÝDNŮ-OČEKÁVÁME NAROZENÍ VRHU C. RODIČI JSOU NAŠI ÚŽASŇÁCI HIMIKO+AICHI

DĚKUJI LÁSKY NAŠE. Děkujeme holkám z veteriny, kde jsme opečováváni v případě potřeby-odběry,konzultace a hlavně lidský přístup.

KLIDNÝ A MILUJÍCÍ AICHI, TEMPERAMENTNÍ STRÁŽKYNĚ HIMIKO.
JCH. HIMIKO MAEGASHIRA+ GCH. AICHI KENSUKE

BONITACE AROSA+ALESIA UCHOVNĚNÍ

Ještě zbývá dokončit oficiální část. Odeslat PP+ záznam vyšetření. Přesto si myslím, že můžeme zveřejnit tyto informace, aniž by vzniklo nějaké nedorozumění. 24.5.2021 jsem se vydala s holkami na cestu do Hradce Králové. Před námi byla druhá část úkolu. Ta nejdůležitější. Vyšetření DKK+DLK.

AROSA DKK 1/2 takže hodnocení C DLK 0/0

ALESIA DKK 0/1 takže hodnocení B DLK 0/0

Lehké zklamání mi bylo zakázáno-holky mají nádherně vyvinuté klouby, naprosto zdravé. Někdy to tak prostě je. Pan doktor je pochválil za VÝBORNOU spolupráci. Byly skvělé. Jedna druhou hlídala při probírání z narkózy-prostě sestry jak má být. Co víc já si můžu přát. Z malých divošek máme dospívající holky. Každá naprosto jiná, ale nenahraditelná. A+A

AROSA SUWARU-moje malá červená Rozitka
ALESIA SUWARU-naše hodná žíhanice Alinka

Nikdy by mne nenapadlo, že zkusíme v chovatelství i BONITACI. Doba jaká je, mění pravidla všemu. Rozhodla jsem se uchovnit holky touto cestou. Vystavování je poměrně nejisté, závislé na mnoha aspektech. Tato zkušenost byla velmi příjemná, pohodová. Holky se předvedly jako řádně vychované tosy-jen Rozitka očekávala kafíčko a dortíček. Jedna část úkolu byla splněna 8.5. 2021.

AICHI KENSUKE podstoupil vyšetření, které se týká trochu budoucnosti a uchování genetického materiálu. Ve svých 6 letech je nádherný pes. Perfektní kondice, skvělé zdravotní výsledky-takové zvíře je opravdu dar. Stále krycí pes se vším, jak se patří. Velká pochvala od paní doktorky a 7 dávek to jistí. Nejsem příliš zastáncem této formy chovu, ale bohužel chov TOSA INU se dostává do slepé uličky. Třeba jednou uvidím, že vše bylo k něčemu dobré. JSEM NA TEBE VELMI HRDÁ CHLAPČE !

AICHI-NAŠE LÁSKA. NÁŠ TÁTA. NÁŠ OCHRÁNCE. DĚKUJEME,ŽE JSI TAKOVÝ,JAKÝ JSI!

BENTLEY ROSTE- 6 MĚSÍCŮ

SLUNÍČKOVÁ NEDĚLE -KONEČNĚ JE TU JARO

Všechna štěňátka mají své krásné domovy plné lásky. Bentley měl původně odcestovat do Itálie, ale nám by bylo tuze smutno-naše malá devítka.
POHODA,KLÍDEK A TABÁČEK
My tu levanduli prostě milujeme.

Himiko podstoupila kardiologické vyšetření srdce. Výsledek-srdce bez jediné vady. MVDr. Procházka byl velmi potěšený, že vidí srdce v takové síle, přímo učebnicový příklad.
Téměř archivní snímek-PODZIM 2016 . Není to moc vidět, ale při focení jsme se hodně bavili. Vůbec jsme nedokázali uklidnit psy a tvářit se trochu inteligentně.

OSUDOVÝ PES- to je AICHI KENSUKE. Přála jsem si ještě jednou zažít tosího kluka. Když odešel můj první tosák, došlo mi, jak je život smutný. V mém životě nebylo zrovna vše v pořádku, ale to přání vydrželo do chvíle, kdy jsem se rozhodla pro novou životní cestu.

AICHI KENSUKE narozený 29.4.2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *