VRH B 16.10.2020


Najednou přišel čas loučení. Velmi rychle to všechno uteklo. Všichni mají své domovy, všichni mají svůj příběh. Mám spoustu fotografií, ale všechny ty emoce navždy zůstanou v srdci. 


VRH B NAROZENÝ 16.10.2020

Himiko přivedla na svět 7 fenek a 2 pejsky. Štěňátka jsou v barvě žíhané a červené. KRÁSNĚ PROSPÍVAJÍ- HIMI JE SKVĚLÁ MÁMA. Většina miminek má již své domovy,kde na ně s láskou a lehkou netrpělivostí čekají nové rodiny. Máme ještě nezadané 2 holčičky. 


Dokončením titulu GRAND ŠAMPION opouští Aichi výstavní svět. Poslední výstavu zvládl s ohodnocením V1 CAC NV BOS-tímto ukázal,že právem patří mezi šampiony. Letos se stane i trojnásobným otcem. Velmi si vážím všeho,co dokázal. Jeho povaha nelze popsat slovy-kdo zažil propojení se psí duší ví,co tím chci říct. DĚKUJI TI AICHI !


HOLKY ROSTOU,VÝCHOVA ZAČÍNÁ

Z malých štěňátek  jsou mladé divošky. Holky jsou součástí psí školičky - poznávají tak děti, město, park a spoustu psích kamarádů. Výchova formou hry a poznávání, se nám osvědčuje nejvíce. Snažíme se psy brát všude s sebou. Toulání přírodou i návštěvy přátel - to vše je součástí socializace našich nejmladších členů smečky.


ALESIA+AROSA JSOU SOUČÁSTÍ NAŠÍ SMEČKY. Aichi a Himiko mi pomáhají s jejich výchovou. Jakmile holky nemají chuť poslechnout na přivolání,Aichi vyběhne a dovede je zpět. Při divočejších hrách zasahuje Himiko,vstoupí do hry a jemným vrčením ji ukončí. Malé divošky respektují své rodiče při jídle-všichni jí společně. Jsem nadšená,jak rodina funguje. Basseti jsou skvělí parťáci pro hry. Snad nám bude příroda opět nakloněna a všichni se zapojí do péče o další štěňátka. Rádi bychom přivítali malé čokoládky SUWARU. AICHI+HIMIKO jsou nejen krásný pár,ale především rodiče.

ALESIA
ALESIA
AROSA
AROSA
HIMIKO
HIMIKO
AICHI
AICHI

 8  psů je radost,ale hlavně hodně zodpovědnosti a péče. Proto kladu velký důraz na poslušnost a výchovu. Psy bereme nejen do přírody,ale i do města. Jezdí s námi k přátelům,na pivko nebo na nákupy. PES U NÁS NENÍ JEN STRÁŽCE DOMU,ALE JE SOUČÁST RODINY. MY JSME ZASE SOUČÁSTÍ SMEČKY.


Nastal čas loučení...miminka odjíždí do svých domovů. Věřím,že budou vyrůstat v lásce,respektu a zodpovědnosti.

VRH A   *26.10.2019   AICHI KENSUKE x HIMIKO MAEGASHIRA     


26. 10.2019

               JSME NA SVĚTĚ

JE NÁS 9 KRÁSNÝCH TOSINEK. CHLAPEČKŮ JE 5 A HOLČIČKY JSOU 4. MAMINKA HIMIKO MÁ SPOUSTU MLÍČKA A ROSTEME KAŽDÝM DNEM.


Červenec 2019

SUWARU na cestě lesem i městem .


VELIKONOČNÍ TOULÁNÍ


Jak se suší psi :) 


11.3.2019

Himiko MAEGASHIRA vyšetření DKK a  DLKNěkdy přijdou dny, které vůbec nevypadají slibně. Vše se od rána komplikuje, příroda vyvádí psí kusy a kolony aut na dálnici. Člověk má chuť vším seknout. V takové dny většinou přichází ty nejlepší zprávy. Dnešek byl přesně takovým dnem. Vichr, sníh, stojící kolona aut... tohle vše nás provázelo na VETERINÁRNÍ KLINIKU do Hradce Králové. Pak přišla krásná gratulace od MVDr. Ekra a vše nabralo úplně jiný rozměr.                                                                                                  HIMIKO MÁ  LUXUSNÍ NULKY !! 
HURÁÁÁÁÁ, JUPÍÍÍÍÍÍÍ .... JEDEME DÁL !!!


7.2.2019

HIMIKO a MVDr . Procházka .....na den 7.2. 2019 jsme měli naplánované vyšetření srdce kardiologem. Tohle vyšetření má již Aichi s perfektním výsledkem. Máme velikou radost.  HIMIKO MÁ NAPROSTO ZDRAVÉ SRDÍČKO !  Vyšetření neodhalilo jedinou vadu. Pan MVDr. Procházka je uznávaná kapacita ve svém oboru. Hlavně velmi pohodový člověk, tak jsem se na návštěvu těšila. Vyšetření není nijak náročné, ale je dost důležité !! Obzvláště  pro molossoidní plemena, která musí do celkové narkózy, kvůli vyšetření DKK. Až 80% psů má vadu srdce a mnohdy majitel nemá vůbec tušení, že jeho parťák je nemocný.