AYGO SUWARU-GOŠÍK-PEJSEK K ODBĚRU

ALESIA SUWARU-ALI-HOLČIČKA K ODBĚRU


Stále něco ochutnává,stále někde provádí průzkum....AROSA SUWARU. Tahle červená holčička bude anděl s povahou čertíka-ale moc se těším na její přítomnost ve smečce. AROSO VÍTEJ !!

To u nás bude veselo!


Nastal čas loučení...miminka odjíždějí do svých domovů. Věřím,že budou vyrůstat v lásce,respektu a zodpovědnosti.26. 10.2019

               JSME NA SVĚTĚ

JE NÁS 9 KRÁSNÝCH TOSINEK. CHLAPEČKŮ JE 5 A HOLČIČKY JSOU 4. MAMINKA HIMIKO MÁ SPOUSTU MLÍČKA A ROSTEME KAŽDÝM DNEM.


13.10. 2019


Mezinárodní výstava psů České Budějovice

Posuzovatel : Otakar Vondrouš  

AICHI KENSUKE : V1 CAC CACIB BOS

Výstavní plány máme pro tuto chvíli splněny. Čekají nás přípravy na příchod štěňátek. Děkuji Aichimu,že je tak trpělivý a úžasný. 


7. - 8.9. 2019 

Moravskoslezská národní výstava psů Olomouc

Posuzovatel : Tibor Havelka

Aichi Kensuke : V1 CAC NV BOB

Tímto se stává Aichi čekatelem Českého grandšampiona.  

Přes nepřízeň počasí byli poslušní a trpělivě čekali na posouzení. Basseti mi opět ukázali, že jsou přátelští a nekonfliktní nejen vůči dětem, ale i okolním pejskům. Aichi si za své předvedení vysloužil několik pochval od pana posuzovatele - pes je právem ve třídě šampionů a profesionálním předvedením ukázal své kvality. LÁSKY moje -moc vám děkuji za krásnou práci. Ivance děkuji za báječnou společnost a pomoc se psy.


Posuzovatel : M.Wieremiejczyk Wierzchowska

Fabio Dina's Way : V1 CAC

Yustina Lady Barnett's : V1 CAJC


26.7.2019

Fabík má narozeniny ! Lásko naše bassetí, přejeme ti hlavně zdraví. Užívej si lotrovin s Yustinkou,lenošení a dobrého papání.


Červenec 2019

SUWARU na cestě lesem i městem .


SUWARU má v plánu si udělat pěkné prázdniny s přáteli. K povinnostem se vrátí v září ... :) 

18.6.2019

Yustina má narozeniny ! Z roztomilého štěňete je krásná blondýna. Díky své povaze je miláčkem celé smečky. Yustinko, děkujeme za všechny tvé lotroviny a jen tak dál :) !


11.6.2019

HIMIKO má narozeniny ! Roste v krásnou tosí dámu. Věříme, že bude tou správnou zakladatelkou našeho chovu. Holčičko, hlavně ti přejeme hodně zdraví ! 


7.5.2019


Relaxování v lese

Máme za sebou období pracovního maratonu, dokončení zázemí pro naše budoucí čekatelky, právních jednání...jedním slovem - MAZEC. Konečně můžeme říct, že máme před sebou i období klidu a můžeme se jen tak toulat a fotit. Dnes jsme vzali do lesa náš krásný tosí pár.....Himi opět ty svoje hlídací instinkty....vznikají tak veselé snímky.29.4.2019 

AICHI má narozeniny....krásné 4.roky. Chlapec zraje jako víno. Přejeme všem KENSUKE hodně zdraví a psího radování. Děkujeme ti LÁSKO naše za vše, co nám dáváš.


VELIKONOČNÍ TOULÁNÍ


 KDO SI HRAJE - NEZLOBÍ :))


7.4.2019

Národní výstava psů Ostrava

Posuzovatel : Viera Staviarska

Himiko MAEGASHIRA : V1 , CAC

Na výstavu byl hlášený Aichi a Himiko. Bohužel v sobotu si Aichi poranil nohu. Musí být pár dní bez zátěže, proto jel jen jako doprovod. Posuzování se o hodinu protáhlo, takže to čekání bylo opět neskutečně únavné. Venku tak hezky a my zavření v hale. Přesto byla Himiko naprostý profesionál. Nejen, že vzorně čekala,ale nádherně se předvedla. Paní posuzovatelka byla nadšená a já pyšná se slzami v očích. Himi nemá jedinou vadu,od jemné linie hlavy až po dokonalé úhlení. Pochvalu jsme dostaly za krásné předvedení a eleganci pohybu. DĚKUJI TI KOČIČKO, JSEM NA TEBE HRDÁ. S Himi si vystavování opravdu užívám - venku moje divoška a při práci profík.Jak se suší psi :) 


5.4.2019

SUWARU ve vaně aneb koupací akce

Slunečné dny jsou velkou motivací pro všechny.....u nás se páteční den využil k okoupání našich psích lásek. Jsou na tento proces zvyklí od malinka, tak si to užívám. Nachystám kopu osušek, láhev se šamponem a jdeme na to. Nejúžasnější je Aichi - sedne si do vany a čeká. Himiko je zvědavá a zajímá ji, kam ta voda teče. Basseti mají smutný výraz, ale masáž milují. Yustinka má nejraději plnou vanu vody - leží jako kapr na boku a rochní se.


23.3.2019

Focení se štěňaty


Zrodil se nápad uspořádat psí setkání v parku. Záměr byl hlavně focení psů. Nebylo to vůbec jednoduché-fotila se štěňata s dospěláky. Malé divošky se ničeho nebály a huráááá akce.  Nečekali jsme, že se tak nasmějeme a bude to zábavné i pro psy. Aichi byl poprvé v takovém kontaktu s mláďaty-byla jsem pyšná. Myslím, že obstál na výbornou. Yustinka a Suri byly spokojené, že mají Nikču a sáček piškotů. Děkuji tímto Honzovi, Terce, Michalovi, Anetě a krmiči Nikole-bylo to krásné slunečné odpoledne. Těším se na další setkání. Až mimina budou vychované slečny a focení nebude takové tryskové. Jako socializace psů i lidí to byl skvělý nápad . Děkuji všem, že se přidali a  neřešili, že jsou oválení a lehce oslintaní .


19.3.2019

Barfování


Panička se postarala o zábavu. Dovezla nám vepřové klouby a kosti. To bylo chroupání v zahradě. Nazvala tuto akci - ČIŠTĚNÍ ZUBŮ dle BARFu.


11.3.2019

Himiko MAEGASHIRA vyšetření DKK a  DLKNěkdy přijdou dny, které vůbec nevypadají slibně. Vše se od rána komplikuje, příroda vyvádí psí kusy a kolony aut na dálnici. Člověk má chuť vším seknout. V takové dny většinou přichází ty nejlepší zprávy. Dnešek byl přesně takovým dnem. Vichr, sníh, stojící kolona aut... tohle vše nás provázelo na VETERINÁRNÍ KLINIKU do Hradce Králové. Pak přišla krásná gratulace od MVDr. Ekra a vše nabralo úplně jiný rozměr.                                                                                                  HIMIKO MÁ  LUXUSNÍ NULKY !! 
HURÁÁÁÁÁ, JUPÍÍÍÍÍÍÍ .... JEDEME DÁL !!!


Chvíle odpočinku


7.2.2019

HIMIKO a MVDr . Procházka .....na den 7.2. 2019 jsme měli naplánované vyšetření srdce kardiologem. Tohle vyšetření má již Aichi s perfektním výsledkem. Máme velikou radost.  HIMIKO MÁ NAPROSTO ZDRAVÉ SRDÍČKO !  Vyšetření neodhalilo jedinou vadu. Pan MVDr. Procházka je uznávaná kapacita ve svém oboru. Hlavně velmi pohodový člověk, tak jsem se na návštěvu těšila. Vyšetření není nijak náročné, ale je dost důležité !! Obzvláště  pro molossoidní plemena, která musí do celkové narkózy, kvůli vyšetření DKK. Až 80% psů má vadu srdce a mnohdy majitel nemá vůbec tušení, že jeho parťák je nemocný.