ALESIA+AROSA JSOU SOUČÁSTÍ NAŠÍ SMEČKY. Aichi a Himiko mi pomáhají s jejich výchovou. Jakmile holky nemají chuť  poslechnou na přivolání,Aichi vyběhne a dovede je zpět. Při divočejších hrách zasahuje Himiko,vstoupí do hry a jemným vrčením ji ukončí. Malé divošky respektují své rodiče při jídle-všichni jí společně. Jsem nadšená,jak rodina funguje. Basseti jsou skvělí parťáci pro hry. Snad nám bude příroda opět nakloněna a všichni se zapojí do péče o další štěňátka. Rádi bychom přivítali malé čokoládky SUWARU. AICHI+HIMIKO jsou nejen krásný pár,ale především rodiče.

PLÁNUJEME NA PODZIM 2020 VRH B

ALESIA
ALESIA
AROSA
AROSA
HIMIKO
HIMIKO
AICHI
AICHI

 8  psů je radost,ale hlavně hodně zodpovědnosti a péče. Proto kladu velký důraz na poslušnost a výchovu. Psy bereme nejen do přírody,ale i do města. Jezdí s námi k přátelům,na pivko nebo na nákupy. PES U NÁS NENÍ JEN STRÁŽCE DOMU,ALE JE SOUČÁST RODINY. MY JSME ZASE SOUČÁSTÍ SMEČKY.


1.2.2020

DUO CACIB BRNO 2020      

Posuzovatel : MVDr. V. PISKAY

AICHI KENSUKE : V1 CAC CACIB BOB

JAKO VŽDY-PROFESIONÁL,KLIDNÝ A TRPĚLIVÝ...DĚKUJI TI AICHI ! ŠTĚŇÁTKA MOHOU BÝT NA TÁTU PYŠNÁ...TYPICKÝ PŘEDSTAVITEL PLEMENE TOSA INU,KRÁSNÝ POHYB,MOHUTNÁ HLAVA.


Nastal čas loučení...miminka odjíždí do svých domovů. Věřím,že budou vyrůstat v lásce,respektu a zodpovědnosti.

VRH A   *26.10.2019   AICHI KENSUKE x HIMIKO MAEGASHIRA     


26. 10.2019

               JSME NA SVĚTĚ

JE NÁS 9 KRÁSNÝCH TOSINEK. CHLAPEČKŮ JE 5 A HOLČIČKY JSOU 4. MAMINKA HIMIKO MÁ SPOUSTU MLÍČKA A ROSTEME KAŽDÝM DNEM.


13.10. 2019


Mezinárodní výstava psů České Budějovice

Posuzovatel : Otakar Vondrouš  

AICHI KENSUKE : V1 CAC CACIB BOS

Výstavní plány máme pro tuto chvíli splněny. Čekají nás přípravy na příchod štěňátek. Děkuji Aichimu,že je tak trpělivý a úžasný. 


7. - 8.9. 2019 

Moravskoslezská národní výstava psů Olomouc

Posuzovatel : Tibor Havelka

Aichi Kensuke : V1 CAC NV BOB

Tímto se stává Aichi čekatelem Českého grandšampiona.  

Přes nepřízeň počasí byli poslušní a trpělivě čekali na posouzení. Basseti mi opět ukázali, že jsou přátelští a nekonfliktní nejen vůči dětem, ale i okolním pejskům. Aichi si za své předvedení vysloužil několik pochval od pana posuzovatele - pes je právem ve třídě šampionů a profesionálním předvedením ukázal své kvality. LÁSKY moje -moc vám děkuji za krásnou práci. Ivance děkuji za báječnou společnost a pomoc se psy.


Posuzovatel : M.Wieremiejczyk Wierzchowska

Fabio Dina's Way : V1 CAC

Yustina Lady Barnett's : V1 CAJC


26.7.2019

Fabík má narozeniny ! Lásko naše bassetí, přejeme ti hlavně zdraví. Užívej si lotrovin s Yustinkou,lenošení a dobrého papání.


Červenec 2019

SUWARU na cestě lesem i městem .


SUWARU má v plánu si udělat pěkné prázdniny s přáteli. K povinnostem se vrátí v září ... :) 

18.6.2019

Yustina má narozeniny ! Z roztomilého štěňete je krásná blondýna. Díky své povaze je miláčkem celé smečky. Yustinko, děkujeme za všechny tvé lotroviny a jen tak dál :) !


11.6.2019

HIMIKO má narozeniny ! Roste v krásnou tosí dámu. Věříme, že bude tou správnou zakladatelkou našeho chovu. Holčičko, hlavně ti přejeme hodně zdraví ! 


29.4.2019 

AICHI má narozeniny....krásné 4.roky. Chlapec zraje jako víno. Přejeme všem KENSUKE hodně zdraví a psího radování. Děkujeme ti LÁSKO naše za vše, co nám dáváš.


VELIKONOČNÍ TOULÁNÍ


 KDO SI HRAJE - NEZLOBÍ :))


Jak se suší psi :) 


11.3.2019

Himiko MAEGASHIRA vyšetření DKK a  DLKNěkdy přijdou dny, které vůbec nevypadají slibně. Vše se od rána komplikuje, příroda vyvádí psí kusy a kolony aut na dálnici. Člověk má chuť vším seknout. V takové dny většinou přichází ty nejlepší zprávy. Dnešek byl přesně takovým dnem. Vichr, sníh, stojící kolona aut... tohle vše nás provázelo na VETERINÁRNÍ KLINIKU do Hradce Králové. Pak přišla krásná gratulace od MVDr. Ekra a vše nabralo úplně jiný rozměr.                                                                                                  HIMIKO MÁ  LUXUSNÍ NULKY !! 
HURÁÁÁÁÁ, JUPÍÍÍÍÍÍÍ .... JEDEME DÁL !!!


7.2.2019

HIMIKO a MVDr . Procházka .....na den 7.2. 2019 jsme měli naplánované vyšetření srdce kardiologem. Tohle vyšetření má již Aichi s perfektním výsledkem. Máme velikou radost.  HIMIKO MÁ NAPROSTO ZDRAVÉ SRDÍČKO !  Vyšetření neodhalilo jedinou vadu. Pan MVDr. Procházka je uznávaná kapacita ve svém oboru. Hlavně velmi pohodový člověk, tak jsem se na návštěvu těšila. Vyšetření není nijak náročné, ale je dost důležité !! Obzvláště  pro molossoidní plemena, která musí do celkové narkózy, kvůli vyšetření DKK. Až 80% psů má vadu srdce a mnohdy majitel nemá vůbec tušení, že jeho parťák je nemocný.